В Івано-Франківську за деяких собак просять більше, ніж колись за машину

0
485

Ваша дитина хоче собачку? Ви і самі не проти завести собі вірного друга? З цим проблем сьогодні нема. Можна звернутися до волонтерських організацій, які опікуються бездомними тваринами і вибрати собі щось до смаку. Зрозуміло, що про породу і батьків-чемпіонів міжнародних виставок тут мова йти не буде.

А можна і купити. Для прикладу на одному відомому сайті, який спеціалізується на купівлі-продажі вибір дуже великий. Але і ціни кусаються не гірше від деяких собак.

Можна вибрати і якийсь економ варіант. Для прикладу хаскі за 1300 гривень, чи лайку за 1500. А можна потратити і трохи більше грошей, якщо вони, звичайно, є.

Ось за дівчинку шпіца просять 13 тисяч гривень. Але то ще відносно дешево. Хлопчика алабая цінять на 4 тисячі дорожче. За цуценят мальтезе міні господарі просять 19 тисяч. А маленьке диво, яке ви бачите на фото обійдеться вам майже у 40 тисяч гривень.

І що тут скажеш? А сказати тут можна лише одне, якщо хто і дозволить собі придбати таку собаку, то на вулицю він її точно не викине.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ