Чому тернополяни захищають жінку, яка відмовилася від новонародженої дитини

1
6348

Два дні тому у Тернополі сталася доволі рідкісна, як для нашого міста, подія. Приблизно о 23-й годині у «вікні життя» другої міської лікарні хтось залишив новонароджену дівчинку.

Лікарі запевняють, що дитина здорова. Її зріст 52 сантиметри, вага 3 кілограми 400 грамів.

Немовля замотали у сіру ковдру, в яку також вклали суміш для годування і два підгузки.
Зрозуміло, що така подію активно коментують у соціальних мережах. І навіть трішки дивно, що доволі багато людей стали на захист «матері-зозулі».

Багато хто зауважує, що не володіючи ситуацією не варто звинувачувати людину у такому вчинку, що, можливо, мати зараз ллє гіркі сльози. Але обставини склалися так, що іншого виходу у неї просто не було.

Не забувають люди зауважувати, що винна не лише жінка. Адже у дитини є також і батько. Крім того, не виключено, що є й інші родичі, які чомусь не захотіли допомогти людині у доволі скрутній ситуації.

Більшість же веде мову про те, що жінка все ж вчинила правильно. Правильно, звичайно, не тому, що відмовилася від своєї кровинка, а тому, що не викинула її десь на смітник. Це у наші дні трапляється доволі часто. Отже дитина таки отримала шанс на життя. І можливо найближчими днями знайдуться люди, які захочуть замінити їй батьків.

До слова, «вікно життя» у Тернополі функціонує майже 10 років. Проте лише вдруге воно виконує свою функцію. 13-го травня минулого року тут також залишили новонароджену дівчинку. Пізніше їй дали імя Марія Бендера. І доволі швидко знайшлися люди, які захотіли її усиновити.

1 коментар

  1. Звертаюсь виключно до автора статті!!!! Хватить!!! Та якого біса ви мусолите цю тему? Раз залишила у “вікні життя”- то мала людську совість і материнські почуття. Всі цю тему просто “обсмокчують”, наступного разу, через такі статті побояться і підійти до цюго вікна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ