“Нарешті визріла до того, щоб не нести у дім хвойних трупів”, – чи варто купувати зрубані ялинки

0
335

Нарешті визріла до того, щоб не нести у дім хвойних трупів! Та й не така вже злиденна, щоб затиснути 340 гривень. То я не моралізую і не пропагую, то я справді тішусь.

Моя пухнаста новорічна Дівчинка невеличкого зросту – 90 сантиметрів. Коли вчора побачила, як красивезні ялини, сосни, ялиці сотнями викидають з фури, формуючи величезну братську могилу, стало по-дурному зле.

Так, частину з них спеціально вирощують у розсадниках, чіпують, легально продають і немає у цьому нічого злого. Але паралельно у цей час, масово і незаконно вирубують те, що має у природі жити для того, щоб жили ми. Купуючи зрубане дерево, ми породжуємо попит…

Так дивно, але живі, висаджені у відерках ялини на ринку знайти непросто. Обганяла усі точки – нарахувала 7 штук. За два тижні винесемо дівчину – Хвойку на балкон, аби вона не розвеснянилась молодими бруньками. Потім, якщо дозволять, посадимо біля школи, якщо ні – знайдемо місце в парку. Хотіла не моралізувати, але… Таки прошу!

Не купуйте зрубаних ялин. Ставте красиві штучні, творіть ексклюзивні ялинкові композиції, купуйте живі, з корінням – це зовсім інша енергетика, це ще одне життя в домі на новорічні свята! І ще одне дерево під сонцем, яке ніколи не буває зайвим. 

Ольга ПРОЦИК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ