Проїзд у тролейбусах для учнів та студентів Тернополя буде безкоштовний

0
106
З початку вересня проїзд в електричному громадському транспорті Тернополя та у комунальних автобусах для учнів і студентів буде безкоштовним. Як розповідає міський голова Сергій Надал, таким правом зможуть скористатися усі власники учнівської/студентської «Картки тернополянина».
«Уже з 1 вересня всі учні та студенти міста, які мають «Картку тернополянина», зможуть безкоштовно їздити у міських тролейбусах та комунальних автобусах. Відтак, для проїзду їм необхідно буде лише пред’явити відповідну учнівську/студентську карту та отримати квиток за проїзд», – зазначає Сергій Надал.
Також міський голова заявив, що надалі діють інші пільги для проїзду у громадському транспорті Тернополя, які не мають обмеження у кількості пільговиків.
Нагадаємо, що у громадському транспорті Тернополя при пред’явлені відповідної «Картки тернополянина», пільгові категорії населення також мають право на безкоштовний проїзд у всіх тролейбусах, маршрутках та автобусах без обмежень.
Зокрема, при наявності пільгової «Картки тернополянина» усі категорії пільгового населення у тролейбусах та маршрутках перевозяться безкоштовно та у необмеженій кількості. Тобто всі пенсіонери, ветерани та інваліди, які мають права на безкоштовний проїзд, будуть їздити безкоштовно.
Учасники бойових дій та добровольці також надалі їздитимуть безкоштовно та без обмежень при наявності посвідчення «Учасника бойових дій» та посвідчення добровольця.
За матеріалами ТМР

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ