Життя без кордонів

0
21

Кажуть, до успіху не можна дістатися навпростець, без хитрощів і лицемірства. Багатьом здається, що потрібно скласти хитромудрий план, за яким можна прийти до заповітної мети. Однак відомо, що чим простіший механізм, тим рідше він ламається. Завжди є шанс, що життя підкине сюрприз, і «хитрий план» не спрацює. Чи означає це, що планувати нічого не варто?

Кажуть, до успіху не можна дістатися навпростець, без хитрощів і лицемірства. Багатьом здається, що потрібно скласти хитромудрий план, за яким можна прийти до заповітної мети. Однак відомо, що чим простіший механізм, тим рідше він ламається. Завжди є шанс, що життя підкине сюрприз, і «хитрий план» не спрацює. Чи означає це, що планувати нічого не варто? В жодному разі. Але треба пам’ятати, що успішний рух до мети починається з роботи над собою.

Без праці і рибки не виловити!

Працювати доведеться не тільки над паперами, проектами та іншими зовнішніми речами. Адже якщо ви хочете змінити щось у світі, потрібно спершу змінити себе:

  • перестати озиратися на чужу думку;
  • не порівнювати свої успіхи з чужими;
  • пересилити побоювання перед новими кроками;
  • навчитися не шкодувати про невдачі, а сприймати їх як досвід;
  • повірити в те, що неможливе можливо.

Звісно, доведеться отримати знання, яких не вистачає на цьому шляху. Вдосконалитися не тільки внутрішньо, а й зовнішньо: звернутися до стиліста або зробити нову стрижку, скорегувати харчування або піти до спортзалу. Легко не буде, але, крім результатів і досягнень, ви отримаєте нову версію себе – кращу та успішнішу.

Кожна мить життя безцінна!

На шляху до поставленої мети не варто забувати: життя – це те, що відбувається просто зараз. Воно не почнеться колись потім, після кар’єрного підвищення, золотої медалі або першого мільйона. Ні, жити потрібно саме зараз і цінувати все те прекрасне, що доля дарує нам щодня.

У зайнятої людини зазвичай вільного часу небагато, тому насолоджуватися потрібно кожною хвилиною:

  • Зібралися на відпочинок – виберіть за посиланням ефектні роздільні купальники, а до них – туніки і парео в каталозі Kasta, щоб відчути себе голлівудською зіркою на пляжі. Подаруйте коханій людині сонцезахисні чоловічі окуляри в стилі Бонда або як у персонажа Де Ніро в «Таксисті».
  • Видався вільний вечір? Не скупіться на хороше вино і свічки, створіть справжню романтичну обстановку. Або підіть до гарного ресторану і дозвольте собі улюблену страву з меню.
  • П’єте каву вранці? Постарайтеся робити це не на бігу. Кілька хвилин біля вікна в компанії чашки з ароматним напоєм допоможуть зібратися перед робочим днем. І купіть додому хорошу заварну каву та кавоварку: багатий смак щоранку підніматиме вам настрій.
  • Не відмовляйте собі в покупці милих дрібниць для дому, адже ви їх бачите щоденно, а отже, вони впливатимуть на ваш настрій! І якщо давно хочеться зробити ремонт, але руки не доходять або фінанси не дозволяють, виділіть вихідні, щоб перефарбувати стіни або поміняти текстиль. Така нібито й незначна зміна суттєво вплине на домашню атмосферу.

І найголовніше.! Незалежно від того, наскільки швидко ви просувається до поставлених цілей, не забувайте тішити себе приємними дрібницями і бути вдячними за те, що у вас уже є.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ