Важко повірити, але у Тернополі водії громадського транспорту дотримуються правил карантину (фото)

0
633

Не знати кому сьогодні пощастило більше, тим чиї підприємства і організації закрили на карантин, чи тим, хто продовжує ходити на роботу. Тому що другим, здебільшого, таки доводиться ходити.

Спочатку і сам у це не повірив, але хвилин 20 на зупинці таки переконали, що у Тернополі водії громадського транспорту таки дотримуються карантинних обмежень. У салон запускають лише ту кількість пасажирів, яка дозволена. Якщо ж людей більше, маршрутки на зупинках просто не зупиняються.

Люди, які продовжують стояти на зупинках уже висловлюють невдоволення. І навіть починаються конфлікти. Сьогодні був свідком як на зупинці ледь не почубилися дві жіночки, з’ясовуючи, яка з них прийшла раніше і має повне право стати щасливим десятим пасажиром, якщо маршрутка все ж зупиниться.

Зауважив ще одну особливість. Тролейбуси курсують справно. А ось маршрутку дочекатися доволі важко. Дорогою від 11 школи до вулиці 15 Квітня мене обігнала усього одна маршрутка.

Ще не страшно, якщо робота поруч, а якщо в іншому кінці міста? І хоча Тернопіль це велике село і його не так вже й важко пройти з кінця в кінець, робити це двічі на день, трішки все ж важкувато.

Якщо суть карантину полягає у тому щоб прибрати людей з вулиць, то транспортну проблему цими днями потрібно якось таки вирішувати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ