Чи знають жителі Тернопільщини, що червона нитка може допомогти вирішити дуже багато проблем

0
1997

У групі «Гусятин-Теребовля-Бучач-Монастириськ» Вікторія Коваленко розповіла, як червона нитка з Єрусалиму допомогла їй вирішити багато життєвих проблем.

Жінка пише:

«Взагалі відгуки ніколи не пишу. Але цього разу мене дуже вразило і напишу.

Десь, місяців зо два, в групі була публікація за червону нитку з Єрусалиму.
Погані коментарі під публікацією були такі, що й нашим “коханим” депутатам не снились такі слова. Так вже зараз є, що наші люди вже нікому і нічому не вірять. Але це друга тема.

Я ж, начиталась за цей оберіг, і все таки вирішила придбати дві ниточки (собі і чоловіку, гроші невеликі, спробуємо).

Отримала скоро, за це дякую. Пов’язала на ліву руку. А далі, почалися чудеса…

Перше що помітила, якщо в останні роки я дуже важко засинала (нервова робота і в сім’ї не все гладко було), то в першу ж ніч після пов’язання ниточки, я й незчулась, як заснула і виспалась, як дитина. Далі цікавіше…

На роботі стала спокійнішою, і справи пішли вгору. Перестала бути розтяпою, більш уважніша тепер. Бо як казав чоловік, якщо потрібно щось забути чи загубити, краще, ніж я, ніхто не впорається.

Чоловіку теж пов’язала (хоча довго пручався). Він загадав бажання кинути курити.
Вже стільки років бореться з цією звичкою, і все дарма. За місяць ще не кинув, але дозу зменшив вдвічі, і каже, що з’явилась якась сила, і він точно вже переможе. А от в сім’ї налагодилось одразу. Чоловік став уважнішим, добрішим, на кухні став допомагати, боюсь і наврочити. Він постійно за кермом. Ще каже, що в дорозі стало набагато менше неприємностей.

І нехай тепер мені що хочуть, те й кажуть “диванні говоруни” і “мамині експерти”, мені все одно. Я знаю точно, є класні речі, святі речі, які дійсно змінюють життя на краще, і здійснюють бажання.
Рекомендую».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ