На Тернопільщині суттєво подорожчає те, про що багато хто вже і забув

0
930

Колись отримати стаціонарний телефон у Тернополі було не так уже й легко. Прості люди довго стояли у черзі, очікуючи коли з’явиться вільний номер. Сьогодні ж стаціонарні телефони є хіба що в державних установах, якихось комерційних структурах і пенсіонерів. Ті використовують їх не стільки для спілкування з рідними чи знайомими, скільки для того щоб викликати швидку. І саме для них ця новина буде не вельми приємною.

«Укртелеком» планує підняти ціни на свої послуги. Тарифи зростатимуть у два етапи. З 1 листопада абонентську плату піднумуть 14 відсотків, а з наступного року ще на 10. Тобто, доведеться платити приблизно на 5-7 гривень більше.

В «Укртелекомі» запевняють, що найдорожчий пакет буде коштувати приблизно 100 гривень. А підняття ціни мотивують суттєвим зростанням витрат на надання послуг. Особливо ж дорого надавати ці послуги у сільській місцевості.

А як на мене абонентська плата це взагалі якийсь абсурд. Це все одно, що придбати мобільний телефон, не користуватися ним, але все одно платити комусь гроші лише за те, що він є.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ