Велику яму на мості у Тернополі чомусь бачать не всі (відео)

0
695

Цю, так би мовити ямку, я зняв на відео у вівторок на мості, який веде від фармацевтичної фабрики до Епіцентру. Чи давно вона там утворилася, не скажу, рідко буваю у тому районі. Хоча, судячи з розміру, їй таки вже виповнився не один день.

І вона таки створює певну небезпеку для учасників дорожнього руху, з цим не посперечаєшся. І навіть не професіоналу зрозуміло, що міст цей також потребує негайного ремонту.

Яким же було моє здивування, коли у середу на мості з’явилася спеціальна техніка і відповідно одягнуті люди.

– Ремонтують, – подумалося у ту мить.

Хоча накрапав дрібненький дощик, люди таки щось робили. А ремонтувати дороги у Тернополі у дощ цим вже нікого не здивуєш.

У ту ж середу, але уже ближче до вечора я знову йшов отим мостом. І зрозумів, що помилявся – яма нікуди не зникла. А люди, які щось там робили просто на дорозі нарізали багато квадратно-прямокутних діляночок.

Мене у цій ситуації інше дивує. Чому поруч з цією ямою не поставили ніякого попереджувального знаку? Нехай на ремонт зараз коштів нема, але невже так важко попередити водіїв, що попереду на них очікує певна небезпека? Бо у день ще куди не йшло, а у темну пору доби хтось таки там може пошкодити машину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ