Тернополянин почув від родичів львівського лікаря, що його син помер за гріхи

0
4373

Тернополянин Володимир Кулак поділився на своїй сторінці у Фейсбуці висновками про судове засідання у Жидачеві. Його син Роман помер 27 червня 2017 року. Лікарі Жидачева неправильно встановили діагноз.

«Цілий день в суді, в колись рідному Жидачеві.. Не марно. – пише Володимир Кулак. –

Побачив я сьогодні низи суспільства у всій “красі”, знову дочекався погроз і прокльонів зі сторони рідних хірурга – тато, мама, тітка. Почув від них, що мій син Роман помер за мої гріхи. Не тому що їхній неук не рятував мого сина і це доведено комісійною судово-експертизою, а тому що я мав гріхи, безгрішні вони наші… Вони знову продемонстрували свою суть, показуючи мені кривляння, факи, дулі і роги в суді.

Довелося перехрестити і чи то маму лікаря, чи то тітку трохи відпустило. Яблуко від яблуні далеко не падає. А хірург слова дотримав, прийшов з пацанами, як обіцяв, молодець! До речі він казав, що його мама не ходяча, а мама цілий день в суді».

 

Детально про Романа Кулака, який помер через халатність лікарів, йдеться у публікації «Тернополянин, який втратив сина, закликає більше уваги приділяти дітям».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ