У Тернополі і в дуже велике релігійне свято заробляють гроші (фото)

0
2583

Була колись трішки смішна ситуація, коли один депутат міської ради пропонував заборонити торгувати трусами у великі релігійні свята. Я якось не дуже стежив за тією «майтковою» епопеєю, тому і не знаю, чим усе завершилося.

А ось сьогодні зауважив, що у файному місті не усі заклади торгівлі і розваг зробили вихідний.

Мене не здивувало, що працюють деякі аптеки. Люди хворіють, не дивлячись на свята і релігійні переконання. Те, що працюють і деякі продуктові магазини, також не дуже дивно. Ну не запасся хтось достатньою кількістю ковбаси і шинки, особливо у такий день, коли до багатьох приходять гості.

А ось, не те щоб здивувало, а навіть шокувало – працюють практично усі заклади так званої «Національної лотереї». Давно усі знають, що насправді ховається під цими вивісками. Давно усі здогадуються, чому ці «притони» ніхто не хоче прикрити.

Але те, що і у таке велике свято вони працюють, таки, здається, переходить усілякі межі. Хоча, з іншого боку, у них стала клієнтура і, можливо, для цих людей навіть один день без азарту може викликати справжню ломку.

Та й не мені судити власників отих закладів, бо не суди і не будеш осудженим. Їм видніше, як жити і як на оте життя заробляти гроші.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ