У Тернополі у військовій частині Національної гвардії така дідівщина, що солдат залишився без селезінки

0
2534

У грудні минулого року старший солдат військової частини Національної гвардії, яка розташована у Тернополі кілька днів знущався над солдатом, який відслужив усього два місяці.

Знущання здебільшого полягало у фізичному насильстві. «Дід» спочатку бив молодого у груди, а завершував «виховання» ударами в область селезінки.

І ось днями слідчі військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону завершили досудове розслідування цього випадку. Дії старшого солдата кваліфіковані як «порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості, що спричинили тяжкі наслідки». Якщо вину останнього доведуть, йому загрожує позбавлення волі терміном до 10 років.

Воно і не дивно, адже у результаті систематичного побиття товариша по службі, той отримав травму живота і у підсумку розрив селезінки. Травмований орган довелося видалити.

P.S. Якщо щодо вас застосовано фізичне насильство обов’язково слід отримати консультацію в адвоката. З каталогом адвокатів Тернополя можна ознайомитися за посиланням – https://advokat.biz.ua/advokaty-ternopil. На сайті також можна знайти адвокатів у районних центрах Тернопільщини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ