Термобілизна від українського Бренду Fahrenheit

0
199

Термобілизна користується особливою популярністю в сучасному світі. Його носять всі, чоловіки і жінки не залежно від віку та професії. У сучасному суспільстві прийнято стежити за своїм здоров’ям. Крім того, сучасне термобілизна виглядає стильно і тому не зіпсують ваш зовнішній вигляд.

Трохи про виробника.

Компанія Fahrenheit найбільший виробник термобілизни, тут в Україні. Головна особливість одягу цього виробника полягає в тому, що над її створенням спільно працювали дизайнери і професійні рибалки. Завдяки цьому вдалося зробити стильний і комфортний одяг, яка подарує власнику задоволення від використання.

Також варто відзначити, що для створення термобілизни цього бренду були залучені експерти екстремали. З їх допомогою вдається зробити одяг, який буде не тільки зігрівати власника в сильні морози, а й буде максимально зручний у використанні. Щоб переконатися у високій якості продукції, що виробляється виробник проводить тестування. Експерти поміщаються в реальні умови і випробувавши на собі всі особливості різних кліматичних умов вони точно знають, який одяг ідеально до них підходить, а що слід виправити.

Для пошиття одягу використовуються тільки якісні тканини. Завдяки цьому ви можете використовувати одяг далеко не один сезон. Розглянемо тканини більш докладно.

Бренд Fahrenheit використовує на виробництві такі тканини:

 • Polartec – це основна тканина, з якої шиються всі речі;
 • PrimaLoft – це утеплювач, який використовується для пошиття верхнього та зимового одягу;
 • Gelanots – нейлон, який використовується для утеплення зимових речей;
 • Texland & Nexko – це нейлон, який використовується для пошиття одягу, призначеної для суворих регіонів, таких як Альпи або Гімалаї.

Стильно і зручно з термобілизни Fahrenheit.

Варто відзначити, що продукція цього бренду не тільки стильна, але і універсальна. Тому ви можете використовувати її в різних ситуаціях, а саме:

 • для прогулянок по місту;
 • для риболовлі;
 • виїздів за місто;
 • активного виду спорту.

Не зайвим буде зазначити, що термобілизна цього виробника допомагає не тільки зігрітися, але й не спітніти в жарку погоду. Тому, якщо ви звикли активно відпочивати, вам варто купити і зимовий і літній комплект.

Широкий діапазон розмірів дозволить підібрати одяг для всіх членів сім’ї. Присутні найменші розміри XХS і до повноцінні ХХХL.

Крім того, вся продукція розділена на наступні сегменти:

 1. Для жінок;
 2. Для чоловіків;
 3. Для дітей;
 4. Екіпіровка для спецпідрозділів.

Fahrenheit – ідеальне співвідношення високої якості і доступної вартості.

Продукцію цього бренду можна знайти не тільки на вітчизняному ринку, а й далеко за кордоном. З кожним роком бренд збільшує область збуту. Популярність цього бренду пояснюється високою якістю одягу. Крім якісних тканин, про які ми говорили раніше, якість полягає у виконанні. Всі шви надійні і міцні, що продовжить період використання, а особливий крій зробить все речі максимально зручними.

Завдяки високій якості продукції догляд за нею зводитися до мінімуму. Ви можете бути впевнені, що речі, для зимового або літнього часу року, прослужать вам протягом декількох сезонів.

Переваги одягу Fahrenheit полягають в її високій якості, доступній ціні і головне, універсальності використання.

Придбати продукцію бренду Fahrenheit ви можете в Інтернет-магазині «Берег» на https://www.mirrybolova.com.ua. У нас представлені речі, які неодмінно знадобляться вам, якщо ви вирішили відправитися на рибалку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ