Сучасний ЦНАП у форматі «Прозорий офіс» відкрили у Великодедеркальській ОТГ (фото)

0
250

На Тернопільщині триває формування прогресивної, сучасної системи надання адміністративних послуг. В області уже здійснюють діяльність 27 центрів надання адміністративних послуг, з них 7 – в ОТГ. 8-ий ЦНАП у форматі «Прозорий офіс», де будуть надаватися ще й соціальні послуги, відкрили у Великодедеркальській ОТГ Шумського району. Це, підкреслимо, вже другий ЦНАП у такому форматі – перший відкрили у Великогаївській ОТГ.

«Те, що ми сьогодні відкриваємо цей ЦНАП – це результат спільної роботи місцевої громади, голови громади, облдержадміністрації, Кабінету міністрів України та Президента України. Я вважаю, що тільки об’єднавши зусилля ми можемо зробити Україну заможною та щасливою. Кожна людина, яка живе в Україні буде отримувати не просто якісні адміністративні послуги, а буде відчувати повагу до неї з боку держави», – наголосив під час відкриття ЦНАПу в громаді міністр соціальної політики України Андрій Рева.

У центрі надання адміністративних послуг у Великих Дедеркалах є віддалене робоче місце працівника центру зайнятості, державного реєстратора, управління юстиції, пенсійного фонду. Тут надаватимуть майже 150 адмінпослуг, 43 з них соціального спрямування. На створення цього ЦНАПу виділили більше 5,5 млн. грн., з яких 4,8 млн. грн. – це кошти державного бюджету по лінії мінсоцполітики.

«Сьогодні наша спільна стратегія – щоб такі послуги були максимально близькими до людей, які живуть у віддалених населених пунктах Тернопільської області. Тут також є консультант з питань відкриття бізнесу. І ми такі речі вітаємо, бо хочемо, щоб до села дійшла інформація про те, які є державні та міжнародні програми підтримки бізнесу. Хотілося б, щоб такі проекти ми реалізували у кожній громаді області і це буде нашою стратегією на 2019-2021 роки», – акцентував голова ТОДА Степан Барна.

Додамо, що до кінця поточного року на Тернопільщині буде створено ще 5 ЦНАП, зокрема, 3 у рамках проекту Мінсоцполітики «Прозорий офіс».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ