У Тернополі на деяких зупинках графік руху розмістили для жирафів

0
382

На порталі «Відкрите місто» Василь Федюк цікавиться, хто у Тернополі так не поважає пасажирів, що графік руху розмістив біля назви зупинки на 5 метровій висоті. Пан Василь цікавиться, хто виконував цю роботу і хто керівник цього безглуздя та непрофесійності. Як отой графік мають побачити люди з поганим зором? І коли вже у Тернополі нарешті вирішать цю проблему і зупинки обладнають доступними графіками.

На це звернення відповіли з Управління транспорту, комунікацій і зв’язку. І пояснили, що на зупинках, на яких за кошти міського бюджету встановлено навіси для пасажирів, графіки і схема руху висять у цілком доступному місці. А ось на зупинках, які віддали для торгівлі за розміщення графіків руху відповідає підприємець, який орендує дану земельну ділянку. Тому усі претензії до нього.

Але пан Василь виявився наполегливим чоловіком і не погодився з такою відпискою. Він пише, що така відповідь виконавчого органу абсолютно не прийнятна. Адже чоловік чи не щодня розглядає зупинки, які належать саме міській раді, приміром біля Духовного Центру і на вулиці Тарнавського, і там ситуація точно така ж.

Тому потрібно не перекладати вину на когось, а нарешті зробити так, щоб розклад руху могли побачити і діти і люди з обмеженими можливостями. І тільки тоді проблема буде справді вирішеною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ