У Тернополі коронували подружню пару

0
501

У приміщенні ресторану Garden Hall відбувся IV Благодійний Віденський Бал.

Надзвичайна  колекція неймовірних модних  суконь і вишуканого вбрання зниклих віків,  веселкова  кольорова гамма простору, чарівні усмішки, дух благородства і феєрія краси – так  коротко можна сказати про  цей весняний  вечір у Тернополі, який називають найаристократичнішою  подією року. Церемоніал проведення  балу – це лише частина великої роботи, яка триває щодень. Спільна задумка організаторів, через цей захід  не настільки  виконати «місію» культурну, наскільки  поширити  культуру благодійності.

Усі небайдужі,  самодостатні люди, які забажали зробити щось добре для своїх співвітчизників,  тут могли зреалізувати свою потребу. Віденський бал

не тільки дав можливість  поринути в атмосферу 19 століття, насолодитись оркестровою музикою,  навчитись танцювати, а й долучитися до збору коштів для купівлі  для онкохворих дітей   приладу  інфузомат велюметричний, який чекають   у гематологічному  відділенні комунального  некомерційного  підприємства «Тернопільська дитяча  лікарня». Зокрема, під час  попередніх балів збирали кошти на потреби учасників АТО, а також для купівлі 17 ортопедичних матраців для Петриківського геріатричного пансіонату, на комплект обладнання для діагностики патології зору у дітей, для міської дитячої комунальної лікарні.

Добру справу організовали  Маріанна Балабан – співзасновниця та головна редакторка журналу «Сіті лайф»  і фінансова директорка цього журналу Тетяна Шершун. Ідею підтримали  в громадській організації «Асоціація жінок України «Дія», яку в Тернополі очолює  Ольга Шахін.

– Благодійність – це не  завжди кошти, це пожертва свого часу, часточки життя, які ти віддаєш у будь-якій формі: хвилини присутності при добрій справі, інформаційний супровід, гарне слово підтримки чи допомоги потребуючому, – сказав  голова благодійного фонду «Єднання поколінь» Леонід Бицюра.

Так це феєричне дійство відкрило можливості: одним надати лоти для аукціону, а іншим придбати їх, і таким чином долучитися до шляхетної потрібної справи збору коштів на лікувальний прилад. Цікаво проходили торги, де ціни формувалися від 200-300 гривень, а завершувалися 3-4 тисячами. Серед лотів  були: поїздка на двох до Венеції,  вишиванки ручної роботи, спеціальний  приз із Індонезії від автора телепрограми «Світ навиворіт» Дмитра Комарова,  ексклюзивні картини, годинник ручної роботи. Цьогоріч для благородної мети лікування онкохворих діток зібрали найбільшу за всі роки проведення балу  суму – 36 тисяч гривень.

У залі лунали мелодії  полонезу, короля танців – вальсу, польки, галопу… Для  професіоналів  спортивного клубу «Віват» це було фейєричним і  романтичним явищем. Для учасників майстер-класу – пізнавальним і красивим. Загалом бал відвідало близько п’ятсот   людей. Основною вимогою для гостей був дрес-код: для жінок – довга вечірня сукня, для чоловіків – смокінг або костюм.

По завершенні офіційної частини журі оголосили  пари переможців, які отримали подарунки від партнерів і звання найаристократичнішої, найхаризматичнішої пари. А Сергій та Леся Скіп одержали  титули короля та королеви Віденського балу-2019.

Особливу подяку організаторам висловили і гості балу, які не тільки виторгували  лоти задля допомоги дітям, а й довели те, що Тернопіль – місто з великим аристократичним минулим та сьогоденням. Так бал об’єднав, створив соціальний зв’язок між поколіннями, верствами,  віковими категоріями, зробив усіх нас більш суспільними, долучив до світової культури благодійності.

Людмила ОСТРОВСЬКА

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ