Олександр Черненко окреслив бачення перспектив розвитку держави

0
165

Своє бачення на перспективи розвитку нашої держави окреслив громадський діяч, політичний експерт, журналіст, народний депутат VIII скликання Олександр Черненко. На його думку, українців чекають непрості вибори.

«Я не голослівний, адже майже 20 років пишу про українську політику. Ми бачили різних президентів. У нас були президенти-патріоти, президенти-злочинці, президенти-професіонали. Зараз нашим Президентом є винятково працездатна, відповідальна людина. Він на рівних, не криючись, може сказати Путіну «Ні», «Геть»! Хто з інших претендентів зможе сміливо це зробити? Я таких не знаю», – зазначив політичний експерт. За його словами 31 березня українців чекає очевидний, але не менш відповідальний вибір.

«Перемога чи капітуляція? Реформи чи реванш? Україна чи Малоросія? Порошенко чи Путін? Вибір, я думаю, простий і зрозумілий. Та на жаль, у суспільстві дуже багато зневіри, втоми, зради. На цю зневіру «позліталися» різного роду популісти, реваншисти, зовсім далекі від політики люди, які думають граючись і сміючись вирішувати долі мільйонів, вирішувати долю держави. Тому українці повинні максимально повірити в себе, свою Батьківщину, адже наш вибір – Україна. Наш вибір – Порошенко!», – наголосив Олександр Черненко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ