Чи будуть на Тернопільщині дітям роздавати популярні напої з психотропними препаратами

0
116

У школах Чортківщини через батьківські Viber-групи активно поширюють повідомлення наступного змісту:

«Шановні батьки! По місту група молодих людей роздає дітям Пепсі, Колу та сік (з психотропними препаратами). А також цукерки, жувальні гумки та інші дрібні солодощі з наркотичними речовинами. Іноді влаштовують на  шкільному подвір’ї якісь вікторини чи розіграші, навколо скупчуються діти, далі роздають «призи». Будь ласка, розкажіть дітям про небезпеку спілкування з незнайомими, бо є жертви». – повідомляє ЧортківCity

У чортківському відділі поліції повідомляють, що подібних звернень до них не було у всій Тернопільській області. Інтернет-просторами Волині теж поширювали повідомлення аналогічног змісту. Інформаційне агенство ВолиньPost вже спростувало інформацію, попередивши читачів, що це фейк. Правоохоронці просять перед тим, як поширювати сумнівну інформацію, завжди її перевіряти на достовірність. Якщо такі випадки батькам відомі або їхні діти постраждали від таких дій, то обов’язково повідомляти поліції на лінію «102».

Втім, порозмовляти з дітьми на тему спілкування з незнайомими людьми, а, тим більше, про отримання від них подарунків, не буде зайвим.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ