Тернополянка вважає, що навіть купуючи одяг в Римі, ми все одно живемо на смітнику

1
9594

Зайшла два тижні тому в Римі у триповерховий магазин одягу Zara, там якраз сезонний розпродаж був, взяла вишиванку поміряти, а людей – тьма, стою біля примірочної, чекаю, коли звільнять кабінку.

Виходить жіночка з купою лахів, каже мені: “Уно мінуто, сеньйора, скузі”, щось там ще домірює, ну, тоді я заходжу, а за дві хвилини чую той самий голос, який кричить до сусідньої кабінки:”Ілонка, слиш, Ілонка, вибрась вот ета вот всьо, што ти набрала мєрять па акциє, я тут тєбє с новой калєкциї кофтачку нашла! Што же ти в старой калєкциї будєш па Кієву хадіть, как дура!!!”

…згадала це нині, коли поверталася з роботи українськими смітниками – бо таки смітниками, а не узбіччями, бо сніг зійшов, а купи мотлоху лишилися, всі оті пластикові пляшки, папірці й собачі екскременти, і надія єдина – що прийде колись весна і виросте трава, і до часу замаскує оце от все . І сказала подумки отій Ілонці: “Жінко, яка різниця, в новій чи старій колекції Zara ти ходитимеш, якщо однаково і ти, і я, і всі ми живемо на одному спільному смітнику.”

Ганна ОСАДКО

1 коментар

  1. zara – мережа середнього гатунку,і на рахунок смітника це ще як сказати, ПАРИЖ бомжі на решітках каналізації сплять біля ейфелевої вежі, в метро можуть підійти 2 негра і ограбити людину і весь вагон мовчки спостерігає, в греції в центрі міст типу нашого Львова на клумбах будяки в людський зріст і ті ж негри на перехрестях тобі норовлять вітрове вікно помити, лиш би урвати щось,інші не кращі хоча є винятки . мораль така не потрібно там все ідеалізувати, а у нас хаяти,пластикові пляшки і папірці в смітник ага.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ