Для кого з тернополян платіжки за опалення стануть ще страшнішими

0
382

У Тернополі планують відновити справедливість між користувачами індивідуального і централізованого теплопостачання. Відтак власникам квартир з індивідуальним опаленням доведеться доплачувати за користуванням під’їздом, сходовою кліткою, підвалами, а також теплом від транзитних стояків. Такі нововведення обіцяють запровадити уже з наступного опалювального періоду. – повідомляє «За Збручем»

Відповідно до останніх законодавчих вимог, власники квартир з індивідуальним опаленням, мають платити за транзитні стояки. Відповідна постанова вступила в дію 25-го грудня.

«За місця загального користування повинні платити ті, хто має індивідуальне опалення, оскільки вони користуються сходовими клітками, підвалами. І цю частку за опалення загальних місць користування вони повинні платити. Загалом відмовитися від опалення у під’їзді не можна, бо цього вимагають санітарні норми. Нині люди, які користуються централізованим опаленням, оплачують послуги теплопостачання повністю, а власники квартир з індивідуальним опаленням – тільки за обігрів своєї квартири. Тому в цьому є певна несправедливість. Відповідно до останніх законодавчих вимог, оплачувати за місця загального користування повинні всі мешканці», – каже головний інженер КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Грубенюк.

Окрім цього, тернопільські багатоповерхівки облаштовують індивідуальними тепловими пунктами та лічильниками тепла.

Софія РоманськаБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.