На Тернопільщині жінка, вирішуючи чужі сімейні проблеми, опинилася під вартою

0
269

Ця жінка називала себе по-різному, то пані Уляна, то пані Марія. Попри таку розбіжність в іменах, вона точно пам’ятала, що є екстрасенсом. Більше того, навіть фіналістом цілої битви отих екстрасенсів.

У Тернополі пані з подвійним ім’ям, використовуючи свої екстрасенсорні здібності, допомагала людям вирішити багато наболілих проблем. І вінок безшлюбності знімала, рятувала від алкогольної та ігрової залежності, допомагала здолати чорну смугу невдач. І так надопомагалася, що і сама втрапила у ту смугу.

Люди дізнавалися про її діяльність з місцевих газет і йшли за допомогою. А допомога була не безкоштовною. Одна клієнтка віддала цілительці майже 10 тисяч доларів. Взагалі Уляна-Марія на довірливих тернополянах заробила 750 тисяч гривень. Ось тільки з часом клієнти почали підозрювати, що їх обманюють і звернулися до правоохоронців. Попри неймовірні екстрасенсорні здібності цілителька так і не спромоглася передбачити власне майбутнє. Її затримали у Рівненській області і привезли до Тернополя. Саме тут і триватиме слідство. Зараз цілителька під вартою. А наскільки довго затягнеться її чорна смуга, вирішить суд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ