Щоб зняти порчу, у Тернополі до екстрасенсів звертаються і лікарі, і підприємці

0
632

Тернопільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах стосовно  жительки Київщини, яка виманила у 3 терноплян понад 700 тис грн.

Встановили, що шахрайка упродовж травня-серпня 2018 року розмістила у  кількох друкованих виданнях публікації про свою допомогу у  вирішенні сімейних проблем, зняття порчі, родового прокляття і т.д. за допомогою старовинних молитов, залишивши контактний телефон. Себе вона називала «Пані Уляна, фіналістка битви екстрасенсів!».

Кілька довірливих тернополян,  котрі звернулись  до «Пані Уляни», залишивши їй власні   кошти для «обряду очищення» на 33 дні і зрозумівши, що це – шахрайство, звернулись із заявами до правоохоронців.  Жертвами  шахрайки  була  і медсестра лікарні, і підприємець. Гроші вона брала для очищення.

Тільки у трьох потерпілих від незаконних дій «екстрасенса» зловмисниця виманила понад 700 тис грн. Наразі встановлюються інші потерпілі від незаконних дій шахрайки.

Особі повідомили про підозру за ч.3 ст. 191 КК України заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах, вчинене повторно.

Тернопільський міськрайонний суд 1 лютого 2019 року задовольнив клопотання прокурора Тернопільської місцевої прокуратури про обрання запобіжного заходу підозрюваній у вигляді тримання під вартою.

Начальник управління                                                                  Стадник В.О.

Прокурор області                                                                             Перч В.О

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ