Вчора тернопільські поліцейські врятували ще одне життя (відео)

0
52

Щодня на лінію 102 приходить безліч різноманітних викликів: порушення ПДР, бійка, крадіжка, шахрайство та інші. Прямуючи на те чи інше повідомлення, ніколи достеменно не знаєш, що чекає за вказаною адресою. Так було і вчора. – повідомляється на офіційній сторінці патрульної поліції у Тернопільській області

Близько 19 години, на службовий планшет поліцейських виклик про те, що по вулиці Київській в одній з багатоповерхівок , заявника затоплюють сусіди.

Екіпаж оперативно прибув на місце події та з’ясував усі обставини справи. Уже завершуючи виклик, інспектори почули крики та плач в одній з квартир. Постукавши в двері, їм відкрив хлопець та повідомив, що на кухні впав його брат та втратив свідомість. Що з ним трапилося йому невідомо. Патрульні одразу ж побігли до чоловіка. Він задихався, його зводили судоми,що свідчило про можливий епілептичний напад. Поліцейські одразу ж почали надавати домедичну допомогу, оскільки було обмаль часу. Інспектори притримали голову, поклали його у стабільно бокове положення та контролювали, аби чоловік не завдав собі шкоди.

Уже згодом приїхала бригада швидкої медичної допомоги , яка уже шпиталізувала хворого.

Ще одна зміна, ще одне врятоване життя.

https://www.facebook.com/ternopilpolice/videos/2544848702197759/

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ