У Тернополі штрафують людей, які не вміють вимагати своє

0
375

Це трапилося 20 минулого року. Саме цього видатного для Тернополя дня виконавчий комітет усе тієї ж Тернопільської міської ради вирішив боротися з безквитковими пасажирами. І від імені отого виконавчого комітету надали право контролерам КП «Тернопільелектротранс» накладати штрафи на пасажирів, які не хочуть псувати собі нерви і вимагати у водія квиток. До слова, дехто вважає, що таким чином навіть відбувається певний вплив на підсвідомість пасажира і після кількох отриманих штрафів він таки почне вимагати у водія те, що той у більшості випадків видавати не хоче.

Схема уже працює. Щодня на маршрути виходять 10 контролерів. Працюють вони від 6-ої години ранку і до останнього пасажира. І уже за перший місяць виписали 100 штрафів. Тобто один контролер у середньому «заробив» для міста 14 тисяч гривень.

А ще нібито обіцяли, що перевізників, водії яких не будуть видавати квитки, позбавлятимуть ліцензії. Попри сотню оштрафованих тернополян ліцензії ще не позбавили жодного перевізника.

Отже, шановні пасажири, якщо не хочете заплатити штраф, доведеться таки брати себе у руки і вчитися вимагати у водія те, що він має дати вам без будь-яких нагадувань з вашого боку. Але при цьому будьте готові до того, що отой водій своїм хамством добряче зіпсує вам настрій. Бо вас за безквитковий проїзд штрафують, а водій з безквиткових пасажирів має добрячі прибутки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ