Ця ніч для тернопільських комунальників може стати аномальною

0
404

Кінець минулого тижня у Тернополі видався доволі слизьким. Жителі файного міста чомусь нарікали, що дорогами ніхто не переймається,вулицями ходити неможливо. А частина тих, хто таки наважувався кудись піти,ставали пацієнтами травмпункту. Лихо це тривало недовго. Але раду з ним дали немісцеві комунальники, а не по-зимовому тепла погода.

Сьогодні ж, повертаючись увечері додому, я зауважив, що у місті почав падати сніг. Враховуючи, що на календарі лише 12 грудня, наші комунальники можуть виявитися не готовими до такого сюрпризу від погоди. Хоча синоптики і попередили, що сніг почнеться увечері і може падати усю ніч, а також увесь завтрашній день.

Синоптики не помилилися. А ось чи готові до снігопаду комунальні служби міста, більшість тернополян довідаються уже завтра зранку.

Хоча комунальникам нема чого дуже перейматися. Тернополяни пережили ожеледь, то і з засніженими вулицями якось дадуть собі раду. А комунальники вкотре розкажуть, що опади були аномальними і вони виявилися безсилими з ними боротися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ