Тернопільські студенти продавали наркотики через соцмережі

0
126

Прокуратура Тернопільської області спільно з працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Тернопільській області викрила групу осіб, яка впродовж 2018 року  незаконно збувала наркотичний засіб «марихуана», використовуючи месенджер «Telegram».

 Встановили, що злочинна група,  до складу якої входили іногородні студенти Тернопільських вищих навчальних закладів,очолив  організатор, який розподілив функції між учасниками та координував їх діяльність.  Співвиконавці даного злочину   виконували роль операторів, що  слідкували за належним функціонуванням так званого «інтернет-магазину». Також, до складу групи входили особи, які займалися фасуванням «марихуани» та розкладанням її в так звані  «закладки», після чого інформацію про місцезнаходження «закладок» із марихуаною надсилали операторам, а останні  завантажували її в Інтернет-мережу. Група діяла на території м. Тернопіль та інших обласних центрів.

 Працівники поліції  під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області провели обшуки у місцях проживання всіх учасників злочинної групи, під час яких  виявлено та вилучено близько 3 кг наркотичного  засобу «марихуана»,пристрої для його вживання, комп’ютерну техніку, грошові кошти, мобільні телефони, банківські картки, аерозольні балончики, електронні ваги, які учасники групи використовували у своїй злочинній діяльності пов’язаній із збутом наркотиків.

На даний час 4 учасників злочинної групи затримали та обрали їм запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ