Стало відомо, хто цинічно обдурював тернопільських пенсіонерів

0
50

Тернопільський міськрайонний суд за принципової позиції Тернопільської місцевої прокуратури засудив за шахрайство жительку одного із сіл Житомирської області.
Розслідуванням встановлено, що зловмисниця за попередньою змовою із іншим учасником злочину з березня по квітень 2017 року, шляхом обману та зловживання довірою жителів м. Тернополя заволоділи їх грошовими коштами в розмірі майже 100 тис грн. Гроші видурювали під приводом відшкодування шкоди заподіяної постраждалим та не притягнення до кримінальної відповідальності близьких родичів (дітей) потерпілих, за нібито спричинення ними тілесних ушкоджень.

В ході досудового слідства встановлено, що від дій злочинної групи постраждало 11 осіб, більшість з яких – особи похилого віку. Адвокати з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в інтересах потерпілих звернулися із цивільними позовами про відшкодування шкоди завданої кримінальним правопорушенням.

Суд погодився з позицією державного обвинувача та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі, за вчинення обвинуваченою кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190 КК України. Також судом задоволено цивільні позови про відшкодування шкоди.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ