В Україні грабіжника банку побили пенсіонери за спробу обійти чергу

0
1115

Озброєного грабіжника Ощадбанку побили пенсіонери за те, що він намагався підійти до каси без черги. Літніх людей не збентежило, що злочинець був озброєний автоматом АК-47 і пістолетом Макарова, повідомляє телеканал Магулія ТБ. – йдеться у UaReview.

Інцидент стався у Дніпрі після обідньої перерви, коли біля каси зібралася велика черга з пенсіонерів, які хотіли заплатити за комунальні послуги, отримати пенсію, запитати про субсидії або просто постояти в черзі.

Грабіжник спробував пройти до каси і, погрожуючи автоматом, заволодіти грошовими коштами банку, але обурені пенсіонери спочатку просто відштовхували і ображали грабіжника, а потім, коли злочинець почав погрожувати їм автоматом, почали бити його підручними засобами – палицями, стільцями, кравчучками, кидати горщиками для квітів, колоти ручками в живіт, нацьковувати собак.

Варто відзначити, що касир банку навіть не помітила, що її відділення намагалися пограбувати.

«Якщо чесно, я навіть не зрозуміла, що нас намагалися пограбувати, – повідомила журналістам касир Ощадбанку Оксана. – Справа в тому, що у нас на відділенні постійно шумно і великі черги. Часто люди б’ються, лаються, голосно слухають музику або співають, тому ця ситуація ніяк не відрізнялася від звичайної. До того ж я була дуже зайнята безпосередньою роботою і в’язанням светра».

Після того, як грабіжник був загнаний в кут, де його півгодини били пенсіонери, він сам викликав поліцію і попросив його заарештувати. Поліцейські, які прибули на місце злочину, ще півгодини знімали побиття на свої телефони, після чого змилувалися і відвезли грабіжника до райвідділу.

Павло Коваль спеціально для UaReview

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ