Тернополянка не може забути дівчинку-підлітка, яка на вулиці вела п’яного батька

1
1647

Чи було у вас в житті те, про що ви шкодуєте? Коли хочеться повернути кілька хвилин назад і зробити по-іншому? У мене на жаль, так.

Я не завжди можу керувати емоціями, словами. Це великий мінус. І от, тепер хочеться до сповіді, бо совість така штука, яка, якщо є, то не дасть заснути.

Гуляли якось з чоловіком і побачили сумну картину: донька вела попід руку п’яного батька. Дівчині десь 14 років. Струнка, має довге світле волосся. Для мене це болюча картина, бо знайома з такою бідою особисто.

Раптом дівчина підняла обличчя і я на емоціях мало не відвернулася, вигукнувши: «О, Боже!».

Це була доля секунди про яку я дуже жалію. Уже два тижні її зашрамоване обличчя наче дивиться на мене. Дівчина різко відвернулася і, пустивши батька на землю, майже побігла від нас. Вона плакала. Голосно.

Я хотіла просити вибачення, пожаліти, хотіла б вдарити себе, що не втрималася… все, що завгодно.

Не знаю, що з нею трапилося. Може у її понівеченому дитячому обличчі винен батько-алкоголік, може щось чи хтось інший… але я винна у тих сльозах!

Для мене тема насильства в сім’ї – це страшна тема. Якби можна було захистити всіх діток, якби вернути час для багатьох калік і народити в сім’ї тих, хто їх любитиме, хто тремтітиме душею над кожним кроком, хто триматиме за ручку, поки вони спокійно, солодко, в любові спатимуть… якби… Якби я тоді повела себе по-іншому…

Наталія ЧЕРВАК

1 коментар

  1. наверно надо сразу после рождения ребенка сажать родителей в тюрьму или убивать, а детей в детдом и растить заднеприводных потребителей, только так надо защищать детей.
    автор статьи явный дебилоид , если шрамы – то папа алкаш виноват .. может батя бухает как раз из-за того что какая то пидараска типа этой тэрнопыльчанки сбила ее на авто например, как раз в тот момент когда думала как ей проститутке отработать ЗП перед руководством.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ