У Тернополі жінка дивної поведінки агресивно кидається на дітей (фото)

0
5899

Тернополянин Володимир Кулак опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці фото жінки, яка неадекватно повелася з його дочкою. Розповів, що ця дивна пенсіонерка уже три роки кидається на дітей, які підходять до фонтану, що біля 28-ї школи.

«Тернополяни будьте обережні! – пише Володимир Кулак. – Сьогодні ця неадекватна особа кинула у фонтан у воду, смартфон моєї донечки, він вже не працює. У доньки шок! У дочки і так горя достатньо, а тут ще ця… вона сказала, що зуби повибиває малолітнім дітям. Бо вони у спеку ноги мочили у фонтані. Ця «людина», яку інколи в неділю бачу соборі святого апостола Петра (францискани), а ще частіше можна її побачити, як вона кидається на дітей навколо фонтану навпроти 28-ї школи.

Це сторожовий пес того фонтану. Це ще раз доказує, якщо на зло не звертати уваги, не карати, не реагувати, воно переходить всі межі. Не далеко до того, що вона з ножем кинеться на дітей!

Поліцію викликав, все оформили, але хто купить новий смартфон!? Не кажу вже про моральну травму! Ми ж тільки навесні купили новий, до речі, донечка теж сама зібрала гроші на нього. Шок!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ