Жителів Тернопільщини скоро занесуть у Червону книгу

0
426

Тут статистам вдалося підрахувати, скільки ж людей живе у Тернопільській області. Як їм це вдалося зробити, враховуючи, що перепису населення не було доволі давно, залишається таємницею. Та попри все, підрахували вони якось, що живе нас на Тернопільщині трохи більше мільйона. Якщо ж бути дуже точним, то на 1 травня цього року було нас 1050020.

Ті самі статисти спромоглися порахувати, що у січні-квітні цього року з нашої області виїхало 3915 чоловік. Натомість приїхало в область 4206. Доволі дивні цифри. Хто буває на тернопільському автовокзалі, бачить, як чи не щодня десятки тернополян сідають в автобуси, які везуть їх за кордон. То до області могло приїхати більше, ніж з неї виїхати, залишається таємницею. Але хто я такий, щоб не вірити статистиці.

Є інша цифра, від якої стає якщо не дуже моторошно, то все ж трішки страшнувато. У тому ж січні-квітні цього ж року на Тернопільщині народилася 2741 дитина. Це не може не тішити. У той же час померли 5324 людини. Тобто природне скорочення кількості населення – 2583 людини. І це усього за чотири місяці. Якщо так буде продовжуватися, то за кілька десятків років жителів Тернопільщини і справді доведеться заносити у Червону книгу, як вид, який вимирає.

Є ще одна доволі вражаюча цифра. З січня по квітень на Тернопільщині померло 23 дітей у віці до одного року.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ