У бідному Тернополі багато людей купують житло у кредит

0
576

Хто б що не казав, а мати своє житло – мрія більшості людей. Думаю, ні для кого не таємниця, що тисячі тернополян їдуть на заробітки за кордон саме для того, щоб придбати квартиру. Комусь таки вдається заробити усю суму, хтось стає в дольову участь, а комусь доводиться брати кредит.

Варто зауважити, що кредити на житло сьогодні доволі не дешеві. Райффайзен Банк Аваль дає від 17% річних, Приватбанк – від 17,9%, Ощадбанк – від 19,99%. Це у гривнях. Попри такі високі ставки багато тернополян усе ж беруть кредити на придбання житла. В середньому мова йде про 10 відсотків покупців серед тих, хто купує квартири як на первинному, так і вторинному ринку. За цим показником Тернопіль стоїть в одному ряду з такими містами як Харків, Рівне, Херсон, Черкаси і Чернівці. А ось в Одесі, Луцьку, Полтаві і сусідньому Івано-Франківську не більше 5 відсотків покупців наважуються стати заручниками банків, щоб придбати собі квартиру.

До слова, у файному місті майже 80 відсотків покупців надають перевагу житлу на первинному ринку. А ось у Луцьку і Хмельницькому таких людей лише 20 відсотків.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ