Попри деякі знаки тернопільські велосипедисти їдуть із заплющеними очима (фото)

0
201

Не скажу, що у Тернополі між пішоходами і велосипедистами триває війна, але локальні сутички таки мають місце. То десь у парку велосипедист зіб’є з ніг дитину, то в іншому парку перехожий поб’є велосипедиста.

Не хочу бути адвокатом ні для одних, ні для інших. Хочу трішки про інше мову повести. Був сьогодні біля фабрики меблів «Нова». На отому майданчику для дітей. Дітей багато – бігають, граються. Батьки розслаблені, бо чадам їхнім ніби ніщо не заважає. Адже на в’їзді до цієї ділянки стоїть знак, який попереджає про присутність дітей. І просить водіїв зменшувати швидкість до 5 кілометрів на годину. Я спеціальних замірів не робив, але видно, що водії таки тут їдуть дуже повільно.

Але там є ще один знак, який просить бути обережними велосипедистів. А вони їдуть. Хто повільніше, хто швидше, але їдуть.

Я знаю, як велосипедисти не люблять, коли хтось з пішоходів виходить на відведену для них ділянку пішохідної дороги. Але чому тоді велосипедисти не зважають на попередження щодо присутності дітей? Ось потрапить якийсь карапузик під колеса і знову почнуться суперечки, хто винен – батьки, які не догледіли, чи велосипедисти, які надто швидко їздять.

Я до чого веду? Прозвучить це доволі банально, але давайте таки усі будемо трішки поважати один одного – і водії, і пішоходи, і велосипедисти. І тоді конфліктів буде значно менше.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогерБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ