Через чорну магію постраждав житель Тернопільщини

0
1136

Кілька місяців тому житель Збаразького району познайомився з чоловіком, у якого був неймовірний дар передбачати майбутнє. Успадкував він його від бабці, а новому знайомому про нього розповів за пляшкою горілки.

Збаражчанин поскаржився віщунові, що життя не складається – дружина загинула в Італії, син на чужині заробляє гроші.

Але віщун налив ще по 50 грамів і повідомив, що скоро у житті чоловіка стануться приємні зміни і стосуватимуться вони саме фінансових питань.

Треба ж було такому трапитися, щоб у ті дні зателефонував чоловікові син і повідомив, що за смерть дружини він може отримати 250 тисяч євро. Окрилений чоловік побіг до віщуна, а той одразу попередив, що потрібно і зі свого боку зробити якийсь рух, бо гроші дуже люблять гроші.

Раз так, то так – подумав чоловік і зняв з банківського рахунку 25 тисяч доларів.

А ворожбит виявився ще тим актором. Підготував цілу виставу, щоб ще більше «запудрити» чоловікові мізки. Ритуал включав у себе свячену воду, ікону, гіпс і жменьку землі з могили дружини. Віщун приготував спеціальний ящик, а коли чоловік на мить відлучився, гроші зникли. Віщун повідомив, що залив їх у гіпс і лежати вони там мають до того часу, коли не надійдуть євро з Італії.

Євро усе не йшли і не йшли. А тут ще один знайомий розповів, що вже мав справу з цим ворожбитом. Позичив йому гроші, а той забув повернути борг.

Тоді чоловік пішов до поліції. Ящик з гіпсом розбили, але грошей у ньому не було.

На сьогодні правоохоронці вже знають, що за ворожбита себе видає 32-річний житель Львівської області і його намагаються знайти.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ