У тернополян все буде добре, переконаний астролог Микола Звіздарик

0
177

Овен: Ви традиційно випромінюєте впевненість, але цього тижня віддайтесь позитивним  емоціям і отримуйте насолоду від життя, а також користуйтесь нагодами що випадають. Не дозволяйте своєму характеру взяти верх, бо тоді конфлікт з оточуючими неминучий. Ваш вдалий день п’ятниця.

Телець: У найближчі дні полінуватись не вийде. Сільськогосподарські роботи теж не оминуть, але добре попрацювавши, вас оцінять як на роботі, так і вдома. Ви доведете, що не є егоїстом. Неділя – ваш день, який принесе чимало приємного

Близнюки: Досить міняти свої рішення кожних пів години, все добре обдумайте й не створюйте собі зайвих проблем. Лише так зможете знайти спокій та рівновагу. Середа буде для вас доленосним днем.

Рак: Ті хто вважають вас слабкими, абсолютно вас не знають. Ваша сила у ваших емоціях, не бійтесь їх виявляти – будь то плач чи сміх, завдяки ним ви добились того становища, у якому перебуваєте зараз. Понеділок день для усіх складний, а от для вас він відкриє нові можливості.

Лев: Впевненість у собі хороша риса, але не дозволяйте своєму его керувати вами. Дослухайтесь до порад колег чи друзів, можливо одна з таких порад дозволить вирішити стару проблему, яка не дає спокою довгий час. Субота – день, коли можна відпочити від робочих буднів та надокучливих розмов.

Діва: Досить ховатись. Як ви дізнаєтеся, що це не для вас, якщо не спробуєте? Не бійтеся рочаруватися. Зірки кажуть, що  в майбутньому  вас чекає спокій, кохання та доброта. Середа – відмінний день для того, щоб відкритись оточуючим

Ваги: Називайте речі своїми іменами й не бійтесь осуду оточуючих. Не треба бути дипломатичним, якщо вас щось не влаштовує, озвучте свою претензію. Четвер – відмінний день, щоб розставити крапки над І.

Скорпіон: Не сприймайте нововведення негативно, вам просто потрібно трохи часу, щоб звикнути до нових реалій. Перш ніж критикувати когось, поспостерігайте за ситуацією. Можливо там знайдеться вигода й для вас. Вівторок – день, коли усе піде як по маслу.

Стрілець:  Не стримуйте емоцій та переживань, бо інакше не витримаєте й депресія гарантована. Знайдіть хобі, яке б дозволило відволіктися від буденності, й не бійтесь відкритись комусь, адже вам потрібно лише трішки підтримки. Середа – важливий для вас день.

Козеріг:  Ви явно трудоголік. Не звертайте увагу на цькування друзів, що ви бездушний робот, який тільки працює. Ви вмієте складати план і дотримуватись усіх його пунктів, саме так досягають успіху, а час для відпочинку там також знайдеться. П’ятниця – це ваш день.

Водолій:  Ви не філософ, але саме це і цінне у вас. Ви не задумуєтеся над високими матеріями і завдяки цьому бачите можливості, де інші проходять повз. Ви завжди вислуховуєте усіх, тому і створюєте дуже мало проблем для себе. Досвід – це ваше все, саме на нього опирайтеся, коли вам випаде нагода добряче заробити. Понеділок – день, коли ви отримаєте безцінний урок.

Риби: Ваша дивакуватість є родзинкою, яка дозволить відкрити у найближчому майбутньому дещо нові горизонти. Не розчаровуйтесь, якщо у вас щось не виходитиме з самого початку, бо тільки пробуючи щось нове, може ви отримаєте винагороду. Неділя – день відкриття для вас.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ