Страшний і сумний факт, який віддзеркалює ситуацію в більшості сіл України.
Виявляється, що у моєму рідному селі на Тернопільщині, яке входить в десятку найбільших сіл області, з початку року померло 20 людей, а народилося одне дитя. – пише на своїй сторінці у Фейсбук Михайло Апостол.
Кажуть знаючі люди, що в найближчі місяці народження дітей в селі не передбачається.
Що тут додати?… І так все зрозуміло.
Так, держава останнім часом, виділяє кошти платників податків на відновлення соціальної сфери в селах.
Але для кого це все буде, якщо не створимо умов для сотень тисяч, а ще краще мільйонів нових робочих місць, таким чином, не зупинимо виїзд молоді на заробітки за кордон.
Все можна, потрібно просто бажання і політична воля.










































Село, в класичному розумінні приречене на вимирання. Великі господарства, сучасна техніка роблять неефективним колгоспний уклад. Це минуле, така доля спіткала села в багатьох країнах