Вчора на Тернопільщині побував чоловік, якому дуже пощастило в лотереї

0
1547

Вчора Тернопільщину з неофіційним візитом і благими намірами відвідав чоловік, від одного прізвища якого вкриваються холодним потом власники казино усього світу. Мова йде про Олега Ляшка.

Олег Валерійович побував на базарі у Вишнівці. Лідер Радикальної партії не втратив нагоди познайомитися з однією місцевою коровою. Корова відбулася легким переляком. Настільки легким, що молока тепер дасть не скоро.

Крім того Олег Ляшко зблизька познайомився з теркою. Це такий механічний засіб, на якому наші господині натирають овочі для салатів. Саме терка і дала змогу лідерові радикалів вразити усіх присутніх інтелектом. Він пояснив, що терки бувають українські, а бувають і китайські.

Ще головний радикал країни розповів про кредитну політику і пояснив, що у нас кредити дають під 30 відсотків річних. А ось партія, яку він очолює і він особисто уже котрий рік докладають максимум зусиль, щоб їх давали під 3 відсотки. Поки ж цього чомусь не сталося, сам Олег Валерійович кредитів не бере. Він грає у лотерею. Нещодавно он виграв трохи більше півмільйона гривень. Це тепер дає йому змогу спокійно їздити країною, лякати своєю присутністю велику рогату худобу і знайомитися з асортиментом на місцевих ринках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ