Шестеро тернополян допомогли здобути Олімпійське золото

0
1268

Сьогодні Україна нарешті здобула першу золоту медаль на Олімпіаді у Пхенчхані. Здобув цю нагороду найвищого ґатунку фрістайлер Олександр Абраменко. Але мало хто знає, що піднятися на найвищу ступінь п’єдесталу йому допомогли шестеро тернополян.

Сьогодні в одному із закладів громадського харчування файного міста шестеро жителів цього міста уважно стежили за фінальною частиною виступу фрістайлерів. Після виступу українця свою програму мали продемонструвати ще три спортсмени. Першим на страт вийшов білорус. І ось тут почалося найцікавіше. Але сталося воно не у Пхенчхані, відбувалося воно саме у тернопільському закладі громадського харчування.

Усі шість чоловік сконцентрували свої думки та бажання і відправили їх у далеку південну Корею. А думки і бажання були однотипними –  усі шестеро шепотіли: «Впади». І білорус таки впав. Таким чином, наш спортсмен уже як мінімум претендував на бронзову нагороду.

Наступним виступав атлет з Канади. Канада для нас хороший друг, але у цьому випадку вишиванка таки була ближчою і уся шістка знову почала посилати на олімпійські трасу хвилі з побажанням невдачі канадському спортсмену. І він упав. Наш Олександр Абраменко тепер уже забезпечив собі срібло.

Залишався лише китаєць. Тернопільська компанія з останніх сил відправляла хвилі побажання невдачі для останнього суперника нашого спортсмена. Спочатку усе вдавалося – здійнявся такий вітер, що той ніяк не наважувався розпочати останню спробу. Але таки стартував.

«Впади, впади, впади!», – в один голос кричали шестеро чоловіків у барі. А китаєць таки встояв. Це й не дивно, таки за нього вболівало майже 2 мільярди китайців. І все ж думка шістьох тернополян переважила оцю китайську масу. Їх спортсмен хоча і не впав, але під час приземлення усе ж допустився помилки. Усього пів сотих бала і українець став олімпійським чемпіоном.

Поки ви читаєте ці рядки, усі шестеро тернополян сидять і думають, куди їм звернутися, щоб отримати хоча б якийсь відсоток від обіцяних 4,58 мільйонів гривень за золоту медаль. Адже щоб там не було, а без їх зусиль Олександр Абраменко навряд чи став би Олімпійським чемпіоном.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ