У Тернопільській міській раді продовжують змінювати принципи оплати за проїзд у громадському транспорті.
Спочатку ввели «карту тернополянина» і електронний проїзний квиток, а з завтрашнього дня почнуть тестувати оплату за проїзд банківськими картками. До слова їхати без готівки зможуть клієнти будь-яких банків.
Обіцяють, що уже 22 лютого, коли пройде презентація роботи цієї системи безготівковий проїзд запустять і в маршрутках і в тролейбусах.
До слова у Житомирі така система діє ще з вересня минулого року.








































