У якого тернопільського нардепа помічники отримують найменше грошей

0
1228

Останніми днями у Фейсбуці розгорілася маленька і, так би мовити заочна дискусія, щодо того, скільки помічників у народного депутата Олега Барни. Дехто запевняє, що їх аж 10. Принаймні саме таку кількість вказує сайт «Посіпаки». Тут мова йде лише про тих, хто за свою допомогу отримує гроші. Є ще такі, що служать слугам народу безкоштовно, але то їх проблеми і про них ми мову вести не будемо.

Сам же Олег Степанович запевняє, що платить гроші усього 5 помічникам. І це підтверджує сайт Верховної Ради. Віталій Геннадійович Коваленко, Людмила Володимирівна Король, Олег Юрійович Сніцар, Олександр Сергійович Степовий і Роман Борисович Шепітка – саме ці люди за гроші намагаються щось там допомогти Олегові Барні.

А як справи в інших депутатів від Тернопільщини?

У Миколи Люшняка всього один помічник, який працює на постійній основі – Ігор Володимирович Павлишин. А Геннадій Іванович Бережанський працює за строковим договором за сумісництвом. У Романа Заставного троє помічників – Тетяна Володимирівна Білецька, Тетяна Володимирівна Мазур і Ірина Йосипівна Михайлюк. До слова, у Романа Йосиповича підхід до тендерної рівності перевищений втричі.

У трьох наших нардепів по чотири помічника. У Ігоря Побера – Галина Дмитрівна Боєчко, Тетяна Юріївна Вовк, Петро Анатолійович Домашенко і Володимир Степанович Недзельський. Тарасові Пастуху допомагають Олександр Васильович Горянський, Назарій Володимирович Зелінка, Євгенія Костянтинівна Родюкова і Сергій Володимирович Юзюк.

Олексій Дмитрович Бас, Олексій Анатолійович Косов, Василь Дмитрович Мудло і Ростислав Орестович Небельський працюють у Тараса Юрика.

Найбільше ж помічників у Михайла Головка. І не дивно – чоловік жодного дня ніде не працював, нічим корисним у житті не займався. Власного досвіду нуль цілих і така ж кількість десятих, ось і доводиться йти за ним до інших людей. Таких людей у пана Михайла на постійній основі аж семеро – Василь Іванович Габор, Олександр Вікторович Давидюк, Роман Миколайович Качуровський, Ірина Віталіївна Кириченко, Іван Євгенович Петренко, Христина Іванівна Равлюк і Олена Петрівна Усик. А ще двоє підробляють у цього нардепа за сумісництвом – Святослав Віталійович Лілякевич і Євген Миколайович Шеремет.

Як на мене, то не так важлива кількість помічників у народних депутатів, як гроші, які вони витрачають на їх утримання. Адже кошти ці не з їхніх кишень, а з державного бюджету, тобто із наших з вами.

Так ось, піднімаючи собі минулого року утричі зарплату, слуги народу не забули і про своїх помічників. Відтепер кожен нардеп має місячний фонд для оплати їх праці. І становить він 25 прожиткових мінімумів. А з 1 січня прожитковий мінімум – 1700 гривень. Тобто кожен нардеп на утримання помічників витрачає 42 тисячі і ще 500 гривень щомісяця.

Підсумок – таки краще бути помічником у того нардепа, в якого ти єдиний, і не ділитися грошима з іншими.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ