У Тернополі поліцейські не захотіли підзаробити трішки грошей

0
341

Вчора, близько 4-ої години ранку, двоє тернополян гуляли Театральним майданом, милуючись ілюмінацією на ялинці. Коли ж вдивлятися у ліхтарики набридло, чоловіки вирішили, що час уже й додому повертатися. Тільки от халепа – громадський транспорт уже не їздив.

І тут чоловіки помітили патрульну машину.  Вирішили, що в обов’язки поліцейських, крім всього іншого, входить розвозити запізнілих гуляк по домівках.

Ось тільки правоохоронці перекваліфікуватися у таксистів чомусь відмовилися. Навіть більше, вони зауважили, що чоловіки добряче напідпитку і зробили їм зауваження. Але спробуйте п’яного переконати, що він п’яний. І чоловіки лайкою почали доводити, що сьогодні навіть не нюхали, а щоб виглядало це переконливіше, спробували позичити в одного з патрульних головний убір.

У підсумку вони опинилися не вдома, а у відділку поліції. А там у 39-річного чоловіка ще й виявили якийсь пакуночок з речовиною, схожою на наркотичну. На нього склали три адміністративні протоколи. Його, на 6 років старшому товаришу, пощастило трішки більше – обійшлося лише постановою. Крім того чоловікам пояснили, чим відрізняється патрульна машина від таксі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ