Що тернополянам ще потрібно встигнути до кінця року

0
507

Минають дні, і знову на завершенні грудень… У кожного цей час наповнений по-різному, хтось хоче встигнути все, а хтось просто тішиться  можливості поніжитися в ліжку після виснажливого року. І кожен правий по-своєму. Сьогодні – поради, як легко попрощатися із роком, що минає, даватиме Марія Фіголь – ведичний астролог із  Тернополя і просто дуже красива та мудра жінка.

Кінець грудня — це той час, коли справді слід підбивати підсумки року, який вже добігає до кінця. І хоча за цілий рік було зроблено чимало справ, в кінці його завжди знайдуться ті, які ми відклали на останній момент.

Віддайте речі інших людей. Хтось забув у вас свою рукавичку, хтось – шарф або настільні ігри. Кому ви досі повинні віддати гроші або закінчити замовлення. Все треба повернути! Новий рік не любить боржників. Звільніться від усього, що вас тримає. Постарайтеся розплатитися з боргами та не зберігайте в будинку чужі речі.

Можливо тепер нарешті знайдуться сили і позбутися старих речей, які з року в рік перекладаються з полиці на полицю… Так! Це дуже важливо! Викинути старі, непотрібні речі і весь «непотріб». Стару мікрохвильовку, яка вже давно не працює, праску, яка тільки те й робить, що постійно тече, або хоча би вичистити її. Генеральне прибирання, звичайно, треба було починати ще тиждень тому, проте можна ще багато чого встигнути. Адже ми не просто викидаємо або віддаємо, а позбавляємося від того, що вже навряд чи принесе нам користь. Зламані й непридатні речі, які ви все мрієте полагодити або переробити, — в смітник. Якщо давно обіцяли щось зашити й носити, але так і не зробили, — не шкодуючи відправте за тим же маршрутом. Жодних відмовок. Новий рік — чистий рік.

Доробіть важливі справи, які відкладали протягом усього року. Хоча б одну! Погляньте на ваші нескінченні списки. Так, справ багато. Але ж їх завжди буде багато. Просто виберіть «трійку лідерів» — найстаріші і важливі завдання – і вирішіть їх! Важливо закрити зайві двері, щоб у 2018 році перед вами відкрилися нові. Щоб було куди рости і куди рухатися. Доробіть квартальний звіт, відвідайте, нарешті, бабусю,  закінчіть ремонт, дочитайте книгу і т. д. Зробіть щось вперше, що завжди боялися чи соромилися. Все, що завгодно, але те, що відкладали цілий рік або все не наважувалися зробити. Пора!

А як бути з образами?… З року в рік часом вони нас переслідують, а образа й сум одні з найбільших гріхів… Слід попросити вибачення у тих, кому ви заподіяли біль або кого скривдили, і самим пробачити кривдників. Важливо прийти в Новий рік без почуття образи за плечима, з усмішкою на обличчі та з любов’ю до всіх людей з вашого оточення. Так, вас хтось образив, хтось не зрозумів, ви комусь на емоціях сказали трохи зайвого. Забути, попросити вибачення і жити далі. Кажуть, попросити пробачення ніколи не пізно. Прийшов той самий потрібний момент. Повірте, насамперед легше стане вам! Хоча би просто напишіть. Це ж так просто!

Скажіть спасибі тим, хто зробив ваш рік прекрасним. Як же важливо подякувати тим, хто зробив ваш рік особливим! Хто взагалі зробив ваш рік! «Спасибі» – це чарівне слово. Я прошу всіх, з ким знайома, говорити його частіше. Ось побачите, життя буде вам посміхатися!

Проаналізуйте рік. Підвести підсумок – це невід’ємна частина року, що минає. Звільняємо для себе коханого або коханої 10-15 хвилин і присуджуємо «Особисту премію 2017 року». Це можуть бути пісні року, фільми року, місця року, знайомства року. За бажанням ви можете додати у вашу премію все, що захочете. Все, що здається вам значущим і важливим. Так ви, по-перше, пригадайте всі події минулого року, а по-друге, зрозумієте, куди рухатися в новому році. Також відзначите для себе прогалини, щоб заповнити їх вже в 2018-му. Задайте вектор на 2018 рік!

А чи є якісь цікаві ритуали, які мотивують? Окрім того, що завести красивий новий блокнот і новою ручкою написати все-все, про що бажається і намітити шляхи досягнення? Можна створити баночку або коробочку бажань на 2018 рік. Я просто беру звичайну пів-літрову банку, прикрашаю її, як хочу, і до 1 січня 2018 року кладу в неї всі бажання, які приходять мені в голову. Хто вам заважає повірити, що як тільки 1 січня 2018 року проб’є дванадцять, ваші бажання почнуть збуватися. Після цього цілий рік я не чіпаю цю баночку, а на наступний рік перевіряю, що збулося, а що ні. Вже чекаю на Новий рік, щоб відкрити стару й заповнити нову.

Привітайте своїх сусідів з прийдешнім Новим роком. Щоб атмосфера казки зайшла до вас в будинок – треба її створити скрізь. Усередині себе і навколо себе. Можна написати приємні побажання на листівках і покласти їх у поштові скриньки ваших сусідів. Невже вам нічого сказати тим, з ким ви живете пліч-о-пліч? Якщо не знаєте сусідів – це той самий момент, щоб познайомитися. А якщо у сварці – то сприятливий випадок, щоб помиритися і налагодити стосунки.

Яке свято без ялинки? Уже сама присутність яскравого куточка чи й центру в квартирі створить позитив і радість. А ось і завдання для найбільш ледачих: дістаньте новорічні ялинкові прикраси і саму ялинку, якщо вона є. І хай це все муляє вам очі. Обіцяю, що зрештою вам набридне наступати на ці кульки й голки та доведеться все зібрати, а ще краще – таки прикрасити цей чудовий символ нового року. А там вже чекайте і настрій, і добрі чари!

Купіть мандарини і продумайте святковий новорічний образ! Як без першого, так і без другого не відчуваєш свята. В цьому я впевнена. Особливо без другого. Здається, начебто нічого такого: навіщо купувати собі якесь нове плаття або новий костюм? Але краще витратити трохи часу на себе, щоб Новий рік у наступні 12 місяців витратив трохи більше часу і сил на вас.

Вирішити, як і з ким будете відзначати чарівне свято. Чому чарівне? Та тому, що правило працює: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Хочете, щоб у наступному році вас оточували рідні і кохані люди? Оточіть ними себе з 31 грудня по 1 січня!

Пані Маріє, вдячна за ваші поради! Буде дуже цікаво почути би ще ваших рекомендацій, тож вітаю вас і ваших рідних із прийдешніми святами, натхнення у праці й сторицею віддачі і, сподіваюся, до нових зустрічей! А усім читачам сайту «Про Те» зичу здійснення найзаповітніших мрій і пам’ятаймо – рік новий почнеться у вашому житті тоді, коли ви самі до нього будете готові!

Розмовляла Наталя ВОЛОТОВСЬКА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ