Сьогодні деякі тернополяни побачили справжнє диво (фото)

0
647

Сьогодні новиною номер один у Тернополі став не приїзд виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Тернополян уже якимось там виконуючими обов’язками не здивуєш. Ми цього року людей і не при таких посадах та регаліях бачили. А деякі щасливі депутати обласної ради навіть спромоглися зробити фотографію з цими персонами.

І не відкриття центру полі травми сьогодні на слуху у тернополян. Хоча усе та ж Уляна Супрун запевнила, що центр унікальний і аналогів в Україні нема. Але ми ж з вами чудово розуміємо, що наскільки б унікальний медичний заклад не відкрили на Тернопільщині, перші, другі і навіть треті особи країни все одно на діагностику і лікування будуть їздити за кордон.

І навіть практично поза увагою залишилося, що сьогодні народний депутат Олег Барна у фойє «білого дому» вчив пластунів любити Батьківщину, пригощаючи їх цукерками «Рошен».

Сьогодні тернополяни значно більше уваги приділили вантажівці червоного кольору. Саме така стала зіркою передноворічної реклами. Отієї, де «свято наближається». Отже ті з жителів файного міста, яким вдалося побачити це «диво», на власні очі тепер матимуть що розповісти дітям і внукам. А ті, котрим пощастить пережити усі реформи сьогоднішньої влади, зможуть про це розповісти навіть правнукам. Хоча оце вже буде справжнє диво…

Марко КЛЕВЕЦЬ

Фото Олександр Жильцов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ