Серед помічників святого Миколая – Агрохолдинг «Мрія»

0
67

З року в рік Компанія «Мрія» напередодні Новорічних та Різдвяних свят поповнює лави помічників Святого Миколая. На західноукраїнських землях, де Агрохолдинг займається вирощуванням сільгоспкультур, Чудотворець є дуже шанованим та чи не найулюбленішим християнським святим. Він – заступник вбогих і знедолених, мореплавців та воїнів. Але найбільше радіє святу Миколая, яке відзначається 19 грудня, традиційно саме дітвора, адже в цей день святий ще жодного разу не прийшов до малечі із порожніми руками.

Щоб отримати подарунок під подушку, дітки цілий рік стараються бути чемними, добре вчитися і допомагати батькам. А напередодні свята про всі свої успіхи і досягнення пишуть у листі до святого Чудотворця.

Створювати справжнє свято для малечі допомагає Агрохолдинг «Мрія», який вже котрий рік поспіль реалізовує свій соціальний проект «Миколай». У селах, де Агрохолдинг орендує землю, дітки отримують солодкі пакунки. Цьогоріч таких налічується понад 30 тис. чол. А діє акція «МРІЇ» у всіх шести областях її присутності – Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській та Рівненській.

«Дуже важливо, що святий Миколай із солодкими подарунками від Компанії приходить до усіх діток без винятку, – розповідає про соціальний проект Нонна Шмідік, директор департаменту комунікацій та соціальних проектів “Мрія Агрохолдинг”. – Тобто, не лише до дітей наших працівників чи пайовиків, а до всіх, які проживають у населених пунктах, де працює “Мрія”, без виключення. Проект “Миколай” в Агрохолдингу є постійним – його ми реалізовуємо щороку. У 2017-му бюджет проекту склав 1,1 млн грн.». Загалом дітки отримали майже 10 тонн солодощів від «Мрії».БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.