Про що думає 59-річна відома тернополянка у день її народження?

0
941

Мрійниця знала, що одного ранку вона прокинеться, подивиться в дзеркало і усвідомить, що їй виповнилось п’ятдесят дев’ять. Сподівалась, що цей день настане, але не думала, що так швидко.

Овва! Вона пам’ятала дні, коли дзеркала були молодші. Можна було б сьогодні, звичайно, піти до стиліста, відвідати косметолога, наростити вії, змоделювати брови, вдягнути якийсь модний прикид і врешті замовити фотосесію у професійного фотографа. Та все це можна буде зробити. Коли буде відповідний настрій. Але не цього ранку.

Ще раз глянула в дзеркало, підмалювала вії, торкнулась помадою губ.

– Зачіска? Ні!, – сказала твердо сама собі. – В такий день витрачати час на перукаря було б марнотою марнот. Не сьогодні.

Донька запропонувала зробити фотосесію з котом.

– Згода! Назвемо цей проект,, Баба і кіт” – Мрійниця розсміялась.

Син підкинув ідею зробити селфі на фоні його модернової стіни. Для неї ці картинки були незрозумілі:в компютерні ігри не грала, книжок таких не читала, окрім, хіба, Анжея Сапковського. Але пропозиція щодо селфі їй сподобалась. А чому б ні? Коли ж іще селфити як не в її віці?

День почався з фотосесій. До вечора далеко…

“Здоровий нарцисизм ще нікому не завадить”- підморгнула до дзеркала і відкрила свою сторінку у фейсбуці.

Згадала, що в дитинстві в день її народження зазвичай випадав сніг. Глянула у вікно: сніжинки подекуди лише починали свій танок…”

Алла ТИМЧАК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ