Найбільше грошей жителі Тернопільщини витрачають на харчі

2
91

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у ІІ кварталі 2017р. сукупні ресурси домогосподарства в середньому за місяць становили 10425 грн, у розрахунку на одну особу – 3558 грн. Найбільшу питому вагу (82,5%) в структурі цих ресурсів займали грошові доходи. Негрошові доходи, тобто натуральні надходження, пільги та субсидії безготівкові на оплату житлово-комунальних послуг становили 11,8%, використані заощадження – 5,7%.

Сукупні витрати домогосподарства в середньому за місяць склали 9931 грн, у розрахунку на одну особу – 3389 грн. На купівлю продовольчих товарів та на харчування поза домом члени домогосподарства витратили   4612 грн, на непродовольчі товари – 2506 грн, на оплату послуг – 1935 грн, на інші витрати (допомогу родичам, іншим особам, вклади до банків тощо) –   878 грн.

Головне управління статистики у Тернопільській області

2 КОМЕНТАРІ

  1. ЧОМУ Головне управління статистики у Тернопільській області не оприлюднило в цій статі ,які ціни в області на ці продукти (преміксна курка, кокосово-пальмові сири. і сметани), неякісний китайський хлам ,по цінах якісних китайських товарів, підролблені лікарства по захмарних цінах ???
    ЧОМУ ТАКОЇ СТАТИСТИКИ в ЦЬОМУ ФЕЙКОВОМУ УПРАВЛІННІ НЕМАЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. ТЕРНОПІЛЬСЬКА СМЕРДЮЧА ЦЕНЗУРА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ТЕРНОПІЛЬСКА СВОБОДА СЛОВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ