Дорожникам Тернопільщини вдалось зробити те, що в сусідніх областях не змогли

0
188

Через надмірні опади снігу у двох областях обмежили рух транспорту. Завдяки злагодженій роботі та вчасному реагуванню на Тернопільщині вдалось втримати мережу та не закривати проїзд.

Для західних областей України  вихідні були по-справжньому зимові. Опади снігу не припинялись, позначка на термометрі опустилась нижче нуля.

У Львівській та Закарпатській області через погодні умови заборонили рух вантажних автомобілів. Жителям нашої області пощастило, адже дорожники вчасно приступили до роботи, забезпечивши безпечне пересування транспорту.  Розчищення та посипка тривали і вдень і вночі. Загалом у вихідні на дорогах області було задіяно 250 дорожніх працівників та 120 одиниць сніоочисної та посипальної техніки, здійснено ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти).

Проблеми виникали лише з фурами, які  курсують з явним перевантаженням, а часто і на літній гумі. Водіям таких авто тяжче впоратись з керуванням свого транспортного засобу, як наслідок створюються аварійно небезпечні ситуації на дорозі.

Станом на сьогодні на території Тернопільської області проїзд дорогами загального користування забезпечено у повному обсязі.  Шляховики продовжують працювати у режимі чергування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ