У тернопільських маршрутках потрібно остерігатися не лише пенсіонерів

1
312

Останніми днями тернополяни чомусь активно почали скаржитися на поведінку пенсіонерів у громадському транспорті. Подейкують, що ті штурмують маршрутки з таким запалом, ніби від того залежить зростання їх пенсій. А опинившись у салоні, починають встановлювати свої правила – кому де сидіти, кому як дихати і таке інше. Не знаю з чим це пов’язано – із збільшенням кількості пенсіонерів чи із зменшенням кількості маршруток і тролейбусів.

А ось поліцейські наголошують, що у громадському транспорті остерігатися варто не настільки пенсіонерів, наскільки людей із напрочуд вправними руками. Нещодавно тернополянка саме у маршрутці втратила планшет вартістю 7500 гривень. До слова, обкрадати людей у маршрутках останнім часом почали усе частіше. Відчуття таке, що кишенькових злодіїв у Тернополі стає усе більше і більше.

Правоохоронці рекомендують бути уважнішими. Але це вони рекомендують усім і завжди.

1 коментар

  1. НЕ соромно так писати? Думаєш не доживеш до пенсії?Доживеш ,але можливо не буде такого приниження з проїздом ,як в наш час,а вирішать цю проблему розумно! Необхідно було давним давно добавити до пенсії пенсіонерам по 200 гривень і зняти безкоштовний проїзд,а в нас замість поваги до старих ,роблять з них придурків,сором!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ