Тернополянам розповіли, на що варто витрачати життя

0
227

Як активно подорожувати, підкорювати річки гірські вершини та кілометри велодороги 29 листопада розповідали у Тернопільському Пласті.

Усі бажаючі, від любителя до професіонала, отримали безцінний теоретичний досвід про подорожі у всій своїй красі.

Як втрапити на хорошу воду, якими авіалініями краще скористатись, о якій порі варто підкорити Монблан та який велосипед найкращий для підкорення Європи.

Ваш покірний слуга ловив на обличчі гостей цього заходу захоплені погляди. Багато хто, роззявивши ротяки, із непідробним задоволенням слухали доповідачів, упродовж усього часу я занурився у світ пригод та цікавих історій.

Під час доповідей було усе – суто теорія, вир емоцій та цікаві факти.

Глядачі та колегія суддів під час виступів могли оцінити екстремальність та оригінальність подорожі. Хоча боротьба була запеклою, звитягу отримав Роман Клименко, який дістався з Перемешля до Португалії на своєму двоколісному другові, який і був його найкращим другом та товаришем впродовж 2 місяців поїздки. Також Роман отримав призи від генерального спонсору заходу магазину «Gogany».

Основним меседжем усього дійства було прохання не витрачати час просто так, а подорожувати і робити це активно. Такий меседж став для мене причиною задуматись про подорож, тому, друзі, подорожуймо. Життя не таке вже й довге.

Микола Z

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ