Через неадекватну жительку Тернопільщини водій машини міг потрапити до в’язниці

0
255

Справжня драма розігралася днями на Тернопільщині. Неповнолітня жителька Кременецького району приїхала відпочити до бабусі. Приїхала не сама, а з парубком. Того знайомі запросили відпочини на природі. І він погодився. Поїхали разом з дівчиною.

Відпочивалося напрочуд добре – пили віскі і записали його пивом. А потім слово за словом і між відпочивальниками виник конфлікт. Підставою для нього стали ревнощі. Хлопець вирішив, що йому у цій компанії робити нічого і зателефонував сестрі, щоб його забрала. Та приїхала з подругою. І виник ще один конфлікт – тепер уже між слабкою половиною людства. У підсумку дівчині парубка трішки дісталося від його сестри. Після легенької шарпанини хлопець раптом вирішив, що йому не так вже й погано відпочивається на природі і залишився. А сестра з подругою поїхали.

А дівчина вперто намагалася повернути його прихильність. Ось тільки ніяк не вдавалося. Тоді вона розбила пляшку і порізала собі ліве передпліччя. Довелося терміново їхати у лікарню. Після перев’язки дівчина з парубком вирішили повернутися додому. Але їй вперто хотілося, щоб він був до неї трішки прихильнішим. А йому цього не хотілося. Тоді вона кинулася під колеса машини, яка проїжджала мимо. На щастя, для водія і самої дівчини, автівка рухалася повільно і обійшлося кількома синцями. На місце події прибули правоохоронці.

Навіть важко уявити, що відчув у ту мить водій машини. Адже через безглуздий вчинок дівчини він міг стати винуватцем смерті.

Тепер батьків неповнолітніх хочуть притягнути до адміністративної відповідальності за те, що їх діточки вживали алкогольні напої.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ